درباره آرت آرکا

زیبایی و قدرت

تاریخچه

شرکت آرکا رسام تیراژه با نام مختصر آرت آرکا در حدود ٢٢ سال پیش به صورت غیر رسمی آغاز به فعالیت کرده است و ھفت سال پیش به صورت رسمی کار خود را گسترش بخشید . شرکت در ابتدا کار خود را مختصردر دکوراسیون داخلی آغاز نمود و پس از گذشت چند سال کار خود را گسترش بخشید و تمامی موارد بازسازی ,ساخت,تجهیزو …را در حیطه ی فعالیت های خود قرار داد  و امروزه هر آنچه برای تاسیس و ساخت یک هتل یا مجموعه ی مسکونی و اداری لازم است انجام می دهد.

مدیریت

تاسیس شرکت به صورت خانوادگی صورت گرفته وبا مدیریت خانم لی لا امیر آتشانی (فرهمند)به  فعالیت خود ادامه داده که سال ھا در این زمینه فعالیت داشته  اند و ھمچنین ارایه دھنده ی طرح خانه ی ایرانی می باشند که  تالیف کتاب معماری ایرانی با رویکرد نوین در ادامه ی این طرح صورت گرفته است.

ویژگی خدمات

خدمات شرکت بی شک یکی از مھم ترین موضوعات مطرح شده برای انتخاب می باشد از مھمترین خدمات شرکت می توان به اهمیت بخش طراحی به علایق کارفرما اشاره کرد و همچنین اهمیت کارمندان به  ظرافت و دقت در اجرا تاکیید نمود. از دیگر خدمات شرکت توجه ویژه ی مدیران بر داشتن نیرو های کار آمد و نو اندیش می باشد که همواره یاری رسان شرکت  هستند.

اهداف شرکت

یکی از اصلی ترین اھداف شرکت کارآفرینی و ایجاد اشتغال برای افرادی خلاق است که  در کنار خلاقیت به بھترین نحو بتوانند با یکدیگر ھمکاری و ھم اندیشی داشته  باشند؛ تا موجب خلق آثاری متفاوت و محیط ھای کار آمد جدید بشوند . شرکت آرت آرکا ھمواره در تلاش بوده تا متفاوت اندیشیدنش را برای ھمگان به نمایش بگذارد. ھیچ قاعده و قانونی برای کشیدن و پیاده کردن طرح ھای شرکت وجود ندارد دنیای ھنر مرزی نمی شناسد و مدیریت شرکت نیز در تلاش است تا جای ممکن برای شرکت مرزی نداشته  باشد و ھمواره قدم ھای رو به  جلو بردارند که  موجب گسترش شرکت بشوند از دیگر اھداف اولیه  و مھم شرکت می توان به اھمیت زمان اشاره کرد از ابتدای کار تا به امروز شرکت در تلاش است تا  در کمترین زمان ممکن بھترین ارائه را داشته  باشد و از اولین روز زمان احتمالی پروژه را به طور کامل بررسی کرده و سر موعد کار را به اتمام رساند .

چشم انداز

از مھم ترین چشم انداز ھای شرکت می توان به گسترش بیشتر فعالیت شرکت اشاره کرد که شامل ثبت شرکت در کشور ھای دیگر و همچنین پیشرفت در زمینه ی صادرات جهانی و معرفی صنایع دستی و تفکر معماری ایرانی به دیگر کشور ها است . از جمله دیگر چشم انداز های شرکت می توان به   گسترش واردات در زمینه طراحی و برند ھای با کیفیت جھانی می باشد تا بتوان خدمات ارزشمند تری به مشتری ھا عرضه نمود. و از مهم ترین چشم اندازهای شرکت که بسیار اساسی بوده و وقت زیادی برایش قرار داده شده می توان به استفاده ی بهینه از متریال های ایرانی در صنعت ساختمان و استفاده ی بجا و کاربردی از صنایع دستی و دکوراتیو ایرانی در طراحی و دکوراسیون منازل و بخصوص هتل ها اشاره کرد.

0 مشتریان
0 مشتریان راضی
0 پروژه ها
0 گواهی های شرکت